Strona główna Aktualności Konferencja dla księgowych i przedsiębiorców w Lublinie

Konferencja dla księgowych i przedsiębiorców w Lublinie

Zmiany w przepisach: konferencja dla księgowych i przedsiębiorców w Lublinie

Od początku roku mali i średni przedsiębiorcy zostali objęcie obowiązkiem comiesięcznej wysyłki deklaracji VAT w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego. Na rok 2017 planowane są kolejne rewolucyjne zmiany w przepisach. Najważniejsze z punktu widzenia księgowych i przedsiębiorców zmiany oraz ich wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw w Polsce zostaną omówione w czasie konferencji, która odbędzie się 30 maja w Lublinie. Wydarzenie jest częścią cyklu pt. „Maraton ze zmianami w przepisach”.

Konferencja w Lublinie, będzie jednym z czterech wydarzeń cyklu. Spotkania odbędą się także w Białymstoku, Kielcach oraz Szczecinie. Organizatorami wydarzenia jest portal Księgowi Przyszłości, znany między innymi z organizacji ogólnopolskiego konkursu z wiedzy o rachunkowości. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest patronem i współorganizatorem tego projektu.

Konferencje dedykowane są dla księgowych pracujących w firmach prywatnych czy biurach rachunkowych, jak i dla właścicieli małych i średnich firm. Spotkanie polecane jest także dla osób planujących założenie swojej firmy czy rozważających karierę w księgowości.

W czasie spotkań omawiane będą zarówno już wprowadzone, jak i planowane zmiany w przepisach oraz ich realny wpływ na bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstw.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Rejestracji oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/maraton-ze-zmianami

W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników. O przyznaniu miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ZAPROSZENIE [.pdf]