Strona główna Aktualności Piknik rodzinny z okazji Dnia Księgowego

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA KSIĘGOWEGO

7 czerwca 2019 r. (piątek) w godz. 1700 – 2200

Ośrodek Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie

w programie m. in. koncert i potańcówka czyli wielkie świętowanie księgowych

z zespołem coverowym "SZAFA GRA" - repertuar „Szafy” to piosenki z lat 70., 80., 90., 00. w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkryt na nowo, wykonywane z dawką humoru i przymrużeniem oka. Zespół w rewelacyjny sposób wciela się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady. Artyści wchodzący w jego skład mają za sobą duży dorobek teatralno-estradowy. Wszyscy zaczynali w musicalu "Metro", następnie kontynuowali współpracę z duetem Józefowicz - Stokłosa, biorąc od początku udział, we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo.

Zapraszamy członków SKwP Oddziału Okręgowego w Lublinie wraz z rodzinami (przewidziane atrakcje również dla dzieci)

Warunek uczestnictwa: uregulowanie składki członkowskiej za rok bieżący oraz przesłanie zgłoszenia liczby osób (w tym wskazanie liczby dzieci i ich wieku). Osoby dotąd niezrzeszone w naszej organizacji zapraszamy do członkostwa. Dzień Księgowego będzie doskonałą okazją do zawarcia znajomości ze społecznością, którą łączy wspólna pasja:

Smile k s i ę g o w o ś ć  Smile

Szczegółowych informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje Pani Milena Wojtiuk: m.wojtiuk@skwp.lublin.pl, tel. 81 532 28 17 w terminie do 31 maja 2019 roku