Strona główna Aktualności Piknik z okazji Dnia Księgowego

Piknik z okazji Dnia Księgowego

W dniu 15 czerwca 2018 r. Lubelski Oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował obchody Dnia Księgowego. Impreza, w której wzięło ponad 300 osób odbyła się w Ośrodku Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Po oficjalnym powitaniu przybyłych przez Pana Stefana Czerwińskiego – Prezesa Zarządu SKwP O/O w Lublinie, głos przejął konferansjer - Billgun Ariunbaatar. Uwzględniając  oczekiwania ubiegłorocznych spotkań okolicznościowych, w programie znalazły się zarówno szkolenie, jak też integracja. Część szkoleniową poprowadziła Pani Anna Mełgieś – doradca podatkowy Doradca Sp. z o.o. W wykładzie dialogowanym na temat „Podatek VAT – trudne przypadki i ich interpretacja”, Pani Anna wraz z Panem Billgunem starali się zmienić sposób patrzenia na VAT. Tego jednego dnia w roku tematyka związana z VAT stała się źródłem radosnego uśmiechu.

Część rozrywkową Pikniku - z niecierpliwością oczekiwaną - był Mecz Reprezentacji Artystów Polskich w składzie: Radosław Majdan, Przemysław Cypriański, Jarosław Jakimowicz, Piotr Zelt, Rafał Mroczek z reprezentacją Księgowych z Lublina. Pierwszą połowę meczu z artystami rozegrała drużyna żeńska, drugą męska. Rozgrywki księgowych potwierdziły determinację i zaangażowanie, którymi cechują się w codziennej pracy. Po wspólnych rozgrywkach Artyści rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku były atrakcje w postaci stanowisk animacyjnych, urządzeń pneumatycznych oraz zabaw integracyjnych dla dzieci i całych rodzin.

Uczestnikom zapewniono catering w wersji All Inclusive. Obok bogatego menu smakołyków z grilla, można było posmakować np. oscypków z żurawiną, dzieci zaś z entuzjazmem oczekiwały w kolejce na chmurę na patyku z cukrowej waty.

Dzień Księgowego był doskonałą okazją do pielęgnowania znajomości wśród społeczności, którą łączy wspólna pasja: księgowość.