Strona główna Aktualności IX MIĘDZYUCZELNIANY KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA STUDENTÓW

IX MIĘDZYUCZELNIANY KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA STUDENTÓW

Konkurs jest adresowany do studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów zawodowych i magisterskich, Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz innych lubelskich wyższych uczelni. Udział w Konkursie ma charakter indywidualny.

Temat konkursu

„Rachunkowość jako system informacyjny wspomagający zarządzanie”

Zakres merytoryczny na podstawie, którego opracowane są pytania testowe obejmuje:

1. Rachunkowość finansowa z elementami MSR
  2. Rachunkowość zarządcza
  3. Analiza finansowa

Zgłaszanie udziału w Konkursie

W Konkursie mogą uczestniczyć studenci, którzy zgłoszą swój udział poprzez przesłanie wypełnionego formularza, który stanowi załącznik do Regulaminu. Zgłoszenie należy wysłać pocztą elektroniczną na adres: m.wojtiuk@skwp.lublin.pl do 16 kwietnia br.

Kalendarium Konkursu

Do 16 kwietnia 2018 r. –  przesłanie zgłoszeń przez uczestników konkursu.

23 kwietnia 2018 r. – I Etap Konkursu – rozpoczęcie godz. 900.

11 maja 2018 r. – II Etap Konkursu - godz. 800.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu.

Formularz zgłoszenia [.pdf]

Formularz zgłoszenia [.docx]