Strona główna Ogłoszenia Główny Księgowy

Główny Księgowy

2014-02-19, Bełżyce

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y
Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn dla firm z sektora przetwórstwa rolno spożywczego w kraju i zagranicą.
Miejsce Pracy: Bełżyce

ZADANIA KSIĘGOWE:
• kształtowanie polityki firmy w zakresie rachunkowości,
• prowadzenie rachunkowości finansowej zgodnie aktualnymi wymogami prawnymi,
• opracowywanie planu kont wg standardów sprawozdawczych, wymogów prawa oraz zgodnie z potrzebami firmy,
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, ZUS, banki, RIF,
• sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (w tym VAT, CIT) według obowiązujących standardów,
• Raportowanie – miesięczne, kwartalne, roczne

ZADANIA MENADŻERSKIE:
• zarządzanie osobowym działem księgowości,
• zarządzanie procesem ciągłego doszkalania pracowników działu,
• współpraca z innymi działami dla osiągnięcia celów Firmy,
• dbałość o sprawny przepływ informacji, dobrą komunikację i relacje w firmie,

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe ( preferowany profil : rachunkowość i finanse )
• znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
• min 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmie produkcyjnej - Sp. z o.o.
• znajomość aplikacji biurowych MS Office
• mile widziany certyfikat MF ( prosimy o wskazaniu tej informacji w CV )
• silna i dynamiczna osobowość,

OFERUJEMY:
• pracę w miłym zespole,
• szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawa
• stabilne warunki zatrudnienia, praca na pełnym etacie

Aplikacje CV prosimy wysyłać na adres andrzej.kosinski@megabelzyce.pl w tytule maila wpisując: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"
Termin składania ofert: do 25 lutego 2014 roku
Andrzej Kosiński
tel 507 192 442
mail: andrzej.kosinski@megabelzyce.pl