Strona główna Ogłoszenia Główny Księgowy

Główny Księgowy

2018-04-16, Lublin

Hurtownia narzędzi JURIMP Sp. z o.o., działająca od blisko 30 lat w Lublinie ul. Anny Walentynowicz 20 zatrudni w wymiarze 1/2 etatu na stanowisku: Główny Księgowy

 Obowiązki:
– prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
– terminowe prowadzenie rozliczeń z US i ZUS,
– współpraca z instytucjami zewnętrznymi(US,GUS,ZUS, banki) i kontrolnymi,
– prowadzenie spraw pracowniczych, sporządzanie list płac,
– wykonywanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
– analiza zapisów i sald kont księgowych.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe,
– kilkuletnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku,
– praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych,
– znajomość programów finansowo-księgowych oraz kadrowych (mile widziana znajomość WF-Fakir, Gang, Mag),
– dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja@jurimp.pl z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2016 r poz 922 )ze zmianami.