Strona główna Ogłoszenia Specjalista do spraw kadr i płac

Specjalista do spraw kadr i płac

2019-02-20, Lublin

Biuro Rachunkowe Aneks funkcjonuje na rynku lubelskim od ponad 3 lat. Prowadzimy obsługę księgowo, kadrowa i płacową głownie dla mikro i małych przedsiębiorców. Poszukujemy specjalisty na stanowisko do obsługi spraw kadrowo-płacowych. Formy i warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:
- naliczanie wynagrodzeń,
- przygotowanie i wysyłka deklaracji ZUS i PIT,
- sporządzanie deklaracji PFRON,
- sporządzanie zaświadczeń dla pracowników,
- prowadzenie akt osobowych,
- rozliczanie czasu pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę na 1/2 lub 1/1 etatu, umowę zlecenie, samozatrudnienie
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
- szkolenia,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- biegła znajomość pakietu MsOffice i programu Płatnik,
- dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie i samodzielność,
- komunikatywność i chęć do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy biuro.anekslublin@gmail.com wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101,  poz. 926 z póź. zm.)