Strona główna Ogłoszenia Specjalista ds. kadr

Specjalista ds. kadr

2018-10-17, Lubartów

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy do pracy w Lubartowie Specjalisty ds. kadr
Miejsce pracy: Lubartów

Twoje zadania:
- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników
- prowadzenie i rozliczenie ewidencji czasu pracy pracowników,
- koordynowanie terminów szkoleń BHP i badań lekarskich,
- obsługa ZFŚS opracowywanie wewnętrznych regulaminów dotyczących spraw personalnych,
- prowadzenie projektów HR, w tym międzynarodowych.

Profil:
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację – warunek konieczny,
- wykształcenie wyższe,
- znajomość przepisów prawa pracy w szczególności z zakresu administracji kadrowej,
- prowadzenia dokumentacji kadrowej i czasu pracy praktyczna znajomość MS Excel,
- umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność,samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,umiejętności współpracy w zespole.

Mile widziane: Praktyczna znajomość programu SAP HR

Oferujemy: pracę w międzynarodowym środowisku, ambitne i odpowiedzialne zadania gwarantujące rozwój osobisty i zawodowy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, profesjonalną ofertę szkoleń, w tym kursy językowe w siedzibie firmy.

Dokumenty aplikacyjne - prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.praca@roto-frank.com

Klauzula RODO